KDO JSME

Představujeme 

ACTIVE MASTERS


Active Masters je projekt zaměřený na cílovou skupinu aktivních bikerů (sportovců) 40 + let (klidně i mladší), kteří se chtějí fyzicky / technicky zlepšovat (nebo alespoň udržet ve formě), žít zdravě (více, či méně :) ), trávit volný čas v dobré partě, a hlavně se chtějí dobře bavit. Aby byly naše aktivity správně nejenom po společenské, ale také po sportovní stránce, dohodli jsme se na spolupráci s Ivanem Rybaříkem a jeho projektem Čistý sport.


Aktivit pro vás máme připravenou hromadu a jsme samozřejmě připraveni je upravovat tak, aby se vám líbily a bavily vás.

Za každým projektem samozřejmě stojí lidé. U Active Masters je to primárně Otta s podporou Ivana, více o nich naleznete níže.


Autor projektu Active Masters

Otta Matoušek

Sportuje již hodně dlouho, začínal jako lyžař - sjezdař, cyklistika byla pravidelná součást tréninku. Aktivní biker je nějakých posledních 15 let, takže s problematikou MASTERS kategorií má bohaté vlastní zkušenosti. Profesí je technik, ajtík, manažer, podnikatel a už také (co naděláte :)) aktivní důchodce 
 

ZKUŠENOSTI

Zakladatel úspěšného projektu ITchallenge
Mnohonásobný účastník bikerských etapových závodů  po celém světě 

Autor knížky "Sázka. Biking začíná po padesátce"

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Nějaké byly, ale to už je dávno :)  Ale 11 místa na Cape Epic 2014 si váží ze všeho nejvíc. 

otta@activemasters.cz

Trenér a otec projektu Čistý sport

Ivan Rybařík

Ivan Rybařík, povoláním učitel, se již 15 let věnuje profesionální cyklistice, výživě a je zakladatelem projektu Čistý sport. V projektu má na starosti Trénink, přípravu vybraných kempů a dohled nad celým projektem.
 

ZKUŠENOSTI

Ivan je skvělý trenér a cyklistický závodník a intenzivně se věnuje také problematice zdravé výživy. Dokonce je i výborný kuchař

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Reprezentant ČR na horských kolech
Vítěz Crocodile Trophy
... a mnoho dalších

ivan@cistysport.cz