KDO JSME

Představujeme 

ACTIVE MASTERS

Člena rodiny Čistého sportu


Active Masters je projekt zaměřený na cílovou skupinu aktivních bikerů (sportovců) 40 + let (klidně i mladší), kteří se chtějí fyzicky / technicky zlepšovat (nebo alespoň udržet ve formě), žít zdravě (více, či méně :) ), trávit volný čas v dobré partě, a hlavně se chtějí dobře bavit. Aby byly naše aktivity správně nejenom po společenské, ale také po sportovní stránce, dohodli jsme se na spolupráci s Ivanem Rybaříkem a jeho projektem Čistý sport.


Aktivit pro vás máme připravenou hromadu a jsme samozřejmě připraveni je upravovat tak, aby se vám líbily a bavily vás.

Za každým projektem samozřejmě stojí lidé. U Active Masters je to primárně Otta s podporou Ivana, více o nich naleznete níže.


Autor projektu Active Masters

Otta Matoušek

Sportuje již hodně dlouho, začínal jako lyžař - sjezdař, cyklistika byla pravidelná součást tréninku. Aktivní biker je nějakých posledních 15 let, takže s problematikou MASTERS kategorií má bohaté vlastní zkušenosti. Profesí je technik, ajtík, manažer, podnikatel a za chvilku aktivní důchodce :)
 

ZKUŠENOSTI

Zakladatel úspěšného projektu ITchallenge
Mnohonásobný účastník bikerských etapových závodů  po celém světě

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Nějaké byly, ale to už je dávno :)  Ale 11 místa na Cape Epic 2014 si váží ze všeho nejvíc. 

otta@activemasters.cz

Trenér a otec projektu Čistý sport

Ivan Rybařík

Ivan Rybařík, povoláním učitel, se již 15 let věnuje profesionální cyklistice, výživě a je zakladatelem projektu Čistý sport. V projektu má na starosti Trénink, přípravu vybraných kempů a dohled nad celým projektem.
 

ZKUŠENOSTI

Ivan je skvělý trenér a cyklistický závodník a intenzivně se věnuje také problematice zdravé výživy. Dokonce je i výborný kuchař

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY

Reprezentant ČR na horských kolech
Vítěz Crocodile Trophy
... a mnoho dalších

ivan@cistysport.cz