VYRAZTE S NÁMI!

Všechno je bohužel jinak :( 

      Active Bike Benice - 14. 3. - bohužel musíme přesunout na neurčito :(
      Active Bike Benice - 28. 3. - bohužel musíme přesunout na neurčito :(
  • Pošumavské Toskánsko - 18. - 25. 4. - bohužel musíme přesunout na neurčito :(
  • VELOKLASIK Gran Fondo - 10. 5. - bohužel musíme přesunout na neurčito :(
  • Král Šumavy - 30. 5. - přesunuto na 22. 8., naše účast je velmi na pováženou :( 

Active Bike Benice 

musíme bohužel přesunout na neurčito :(

Active Bike Benice je sobotní vyjížďka pro každého. Pokud počasí dovolí, pojedeme na horských kolech. Délka trasy cca 50 km. Startujeme 14. a 28. 3. vždy v 10:00 od benické restaurace Boogie House, kde si po návratu můžeme dát pivko, nebo něco k jídlu. Tempo pohodové. Registrace prosíme VÝHRADNĚ pomocí formuláře na konci této stránky s uvedením TELEFONNÍHO ČÍSLA, na které je možné v případě opravdu hnusného počasí výlet zrušit. Plánek trasy najdete ZDE cca týden před odjezdem.

Pošumavské Toskánsko. Nebo Mallorka?? :) 18. - 25. duben 2020

taky musíme bohužel přesunout na neurčito :(

Nechce se vám jezdit na jarní soustředění na Mallorku, nebo do Toskánska? Nebo je pro vás týden moc? Nevadí, pojďte si s námi střihnout jarní rozježdění v pošumaví. Každý den od 18. 4. do 25. 4. budeme vyrážet z pošumavské vesničky Soběšice na silničkách, nebo bicích (podle dohody). Připraveny jsou trasy jak rovinaté, tak kopcovité. Je to na vás, zda přijedete na celou dobu, nebo jenom na den, či dva. Ubytování nezajišťujeme, ale je možné přímo v Soběšicích v Hotelu pod Hořicí, nebo někde v blízkém okolí podle vašich představ. Registrace přes webový formulář na konci této stránky, registrovaným pošleme detailní informace. 

VELOKLASIK Gran Fondo - 10. květen 2020

Fondo je specifický typ akce. Ani závod, ani úplně výlet. Je to benefiční vyhížďka (primárně silničky, ale dá se jet na všem) s danou trasou a několika málo měřenými úseky, které využijí zejména závodiví účastníci :). VELOKLASIK Gran Fondo bude startovat v pražském Braníku a nabídne dvě trasy - cca 145 a 100 km, bez časového limitu. Pokud si budete chtít dát cestou oběd a pivko, tak žádný problém. Výtěžek z benefiční částky výši 500 Kč / os bude použit pro podporu dětského týmu Čistého sportu. VELOKLASIK Gran Fondo je skvělá příležitost potkat kamarády, cestou pokecat a pobavit se, nebo taky zazávodit, pokud na to budete mít chuť. Akce se jede za plného provozu, ale na komunikacích nižších tříd, kde nejezdí moc aut. Detaily trasy a link na registraci přidáme brzo.

Král Šumavy - 30. květen 2020

Nový termín 22. 8.

Bez Krále si bikovou sezonu vlastně ani neumím přestavit. Je pravda, že vloni jsem říkal, že již nikdy více, ale jako vždy se to rozleželo :). Pokud plánujete Králíka jet a chtěli byste se potkat (na startu / v cíli / na trati / ...), dejte vědět, domluvíme se a bude to! Je jedno jakou trasu zvolíte, já stále lavíruju, zda dát zase dlouhou, obávám se ale, že mne nemine. Jen trošku doufám, že to bude lepší, než vloni :)

SÁZKA. Biking začíná po padesátce

Knížka, kterou prostě musíte mít

Napsal jsem knížku :) Jsem ročník 1955 a myslím, že jsem docela aktivní biker. Tedy alespoň po dobu posledních asi 15 let, kdy jsem spolu s různými kamarády absolvoval na 14 bikových etapových závodů v Evropě, Africe, Austrálii a Jižní Americe.

Své zážitky a tipy, jak aktivně sportovat i v poměrně pokročilém věku jsem sepsal do knížky "SÁZKA. Biking začíná po padesátce". Hrozně moc lidí je přesvědčeno o tom, že jakmile překonají nějakou, ale vlastně nedefinovanou, věkovou hranici, tak je s aktivním sportováním konec, protože .... Jenže pokud jsme zdraví, tak vlastně žádné protože neexistuje. Naposledy jsme v létě 2019 v rámci etapového závodu v Kolumbii vyjeli ke kráteru sopky do výšky 4700 m nad mořem a ono to prostě jde.

Možná, že by příběh "staříka",  jak interně nazývám své tělo mohl být zajímavý i pro Vás a mohl Vás motivovat k tomu, abyste žili aktivněji a tím pádem také zdravěji. Což bylo vlastně důvodem k sepsání mé knížky. Knihu je možné zakoupit ZDE.

Mám zájem!

Vyplňte potřebné údaje a vyrazte s námi.