PŘIDEJTE SE K NÁM

Active Camp Toskánsko

Duben 2020

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Čistý sport nabízíme možnost jarního soustředění v Toskánsku. K dispozici jsou dva termíny,  1. -9. 4., nebo 13. - 21. 4. 2020. Kamarádi z Čistého sportu budou v Toskánsku již osmým rokem, takže to tam znají víc než dobře a vědí, že camp splňuje přesně to, co cyklista na jaře potřebuje - dobré trasy, ubytko a servis, návštěvy skvělých vinařství, ... Více informací včetně možnosti přihlásit se naleznete ZDE. 

SÁZKA. Biking začíná po padesátce

Knížka, kterou prostě musíte mít

Napsal jsem knížku :) Jsem ročník 1955 a myslím, že jsem docela aktivní biker. Tedy alespoň po dobu posledních asi 15 let, kdy jsem spolu s různými kamarády absolvoval na 14 bikových etapových závodů v Evropě, Africe, Austrálii a Jižní Americe.

Své zážitky a tipy, jak aktivně sportovat i v poměrně pokročilém věku jsem sepsal do knížky "SÁZKA. Biking začíná po padesátce". Hrozně moc lidí je přesvědčeno o tom, že jakmile překonají nějakou, ale vlastně nedefinovanou, věkovou hranici, tak je s aktivním sportováním konec, protože .... Jenže pokud jsme zdraví, tak vlastně žádné protože neexistuje. Naposledy jsme v létě 2019 v rámci etapového závodu v Kolumbii vyjeli ke kráteru sopky do výšky 4700 m nad mořem a ono to prostě jde.

Možná, že by příběh "staříka",  jak interně nazývám své tělo mohl být zajímavý i pro Vás a mohl Vás motivovat k tomu, abyste žili aktivněji a tím pádem také zdravěji. Což bylo vlastně důvodem k sepsání mé knížky. Knihu je možné zakoupit ZDE.

Mám zájem!

Vyplňte potřebné údaje a přidejte se k nám.