CO NABÍZÍME?


Skvělou atmosféru a super zábavu

Vyberte si některou z našich aktivit, nebo nám dejte tip, co by mohlo příznivce Active Masters bavit a zkusme se tomu věnovat společně. 


Active Coaching

K tomu abychom se ve sportu zlepšovali potřebujeme nejen chuť a čas, ale také motivaci. V rámci našeho sportovního coachingu společně stanovíme cíle na sezonu a my pro vás připravíme tréninkový plán (plán aktivit), který budeme společně vyhodnocovat. Naši trenéři vám poradí, jak se v pohodě zlepšovat. Využíváme osvědčeného systému Čistého sportu Ivana Rybaříka a nabízíme programy

  • POHODA - vhodný pro ty, kteří chtějí správně trénovat podle jednoduchého plánu a chtějí mít přehled o svých aktivitách
  • ACTIVE MASTER - vhodný pro ty, kteří chtějí propracovanější plán a konzultace s trenérem

Jako trenéři se o vás budou starat Ivan Rybařík a jeho trenérský tým za administrace Otty Matouška

Active Camp (TOSKÁNSKO)

Spolu s cestovní kanceláří Čistý sport připravujeme jarní soustředění v Toskánsku. Vybírat je možno ze tří termínů, doporučujeme ten prostřední - 10. - 18. 4. 2019. Kamarádi z Čistého sportu budou v Toskánsku již  SEDMÝM rokem, takže to tam znají víc než dobře a vědí, že camp splňuje přesně to, co cyklista na jaře potřebuje - dobré trasy, ubytko a servis, návštěvy skvělých vinařství, ... Více informací včetně možnosti přihlásit se naleznete ZDE. 

Active Bike

Když se jede v partě, tak je to vždy větší zábava. Připravujeme pro vás společné vyjížďky na horských kolech (silničky jsou samozřejmě také možné, pokud bude zájem). Active Bike vyjížďky budeme směřovat do lokalit, kde budeme vědět, že je vás, příznivců Active Masters nejvíce. O konání Active Bike informujeme na webu a Facebooku. Uvítáme samozřejmě také vaše náměty. K jejich sdělení použijte, prosíme, kontaktní formulář.

Klub ACTIVE MASTERS

Připravujeme